Hafta içi: 08:00-17:00 Cumartesi: 08:00-13:00

Kurumsal

single_03

BİZ KİMİZ?

Skylight Mühendislik, Aydınlatma, Elektrik Taahhüt, Yenilenebilir Enerji Sistemleri ve Otomasyon alanlarında çalışmış olduğu profesyonel marka ve çalışanları ile kaliteyi, verimliliği ve güvenliği en ekonomik şekilde 2009 yılından günümüze müşterilerine sunmaktadır.

Her türlü mimari yapıya estetik, görsellik, kalite ve Yeşil Bina danışmanlığı ile daha ekonomik çözümler katarak uzman mühendis kadrosu ile proje tasarım ve hesaplamaları yapmaktayız.

Projelerimizi enerjinin verimli kullanımına, enerji kalite ve sürekliliğine, iç mekan konforuna, insan hayatı güvenliğini en üst seviyede tutarak uluslararası standartları, işverenlerin ve kullanıcıların isteklerini ve esas ihtiyaçlarına yönelik, en güvenilir, ekonomik ve yaratıcı çözümleri oluşturabilme esnekliğine sahibiz.

Bakış açımıza göre, başarı yalnızca geliştirdiğimiz bir işten ibaret değildir. Başarıyı aynı zamanda, beraber çalıştığımız ve işbirliği içinde olduğumuz müşterilerimizle kurduğumuz uzun soluklu ilişkilerle kazandığımıza inanıyoruz. Her müşteriye özel çözüm bulmamız, projeye olan bağlılığımız işe yaklaşımımızın ana çerçevesini oluşturur.

Misyonumuz

“Skylight Mühendislik” firmasını alanında güçlü ve lider bir marka haline getirmektir. Kaliteli hizmet , güvenilirlik ve aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı en önemli şirket hizmetlerimiz olarak görüyoruz. Aydınlatma ve elektrik konusunda öncü firma olmak için, taahhütlerimizi zamanında en iyi kalitede yerine getirmek, İş Sağlığı ve Güvenliğini ön planda sağlayarak, yetkin insan kaynağı ile etik ilkelere bağlı hizmet sunmak ana prensibimiz olmuştur.

Vizyonumuz

Kararlı adımlarla, günümüz teknolojisi ile paralel bir şekilde hızla gelişip büyüyerek, ulaşılan noktayı daha da derine taşıyıp, kendi alanında, Kıbrıs’ın önde gelen müteahhitlik ve mühendislik firmaları arasında en iyi noktada yerini alarak, aynı bilinçle, bu başarıyı uluslarası ortama taşımak, şirketimizin başlıca hedefidir.

Skylight'den Sadece Adımları İzleyerek Muhteşem Elektrik Hizmetini Alın